Zarif ve estetik dokunuşlarla zenginleşen Michael Kors saat koleksiyonundaki benzersiz modeller, çarpıcı şıklığın tamamlayıcısı oluyor.

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Michael Kors’un benzersiz tasarımları, şıklığın detaylarda gizli olduğunu bilenlerin vazgeçilmezi oluyor. Zarafetiyle bir saatten çok daha fazlasını sunan Michael Kors, kadınlara kendini özel hissettiriyor.

Michael Kors’un klasik ama özgün bir tasarıma sahip modeli Whitney, pembe altın, altın ve çelik renklerini buluşturan bileziğiyle çarpıcı bir şıklık sergiliyor. Bezelinde ve indeksindeki ışıltılı taşlar ise tasarımın çarpıcı güzelliğini taçlandırıyor.

Gücün ve lüksün rengi morun kullanıldığı Bradshaw modeli ise çekici tasarımıyla baş döndürüyor. Sportif ve estetik bir duruşa sahip model, albenisiyle kadınlara adeta “Bu saat benim olmalı” dedirtiyor.

Michael Kors saat koleksiyonunda yer alan birbirinden şık modelleri Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Fiyat bilgisi:

MK6686 2.400 TL

MK6721 2.400 TL