Anadolu turu kapsamında 15'ten fazla ili ziyaret edecek olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 27 Ocak'ta Bursa'da ziyaretlerde bulunacak.


İBB'nin 'kardeş belediyesinin' bulunduğu 15’ten fazla ili ziyaret edecek olan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sıradaki durağı Bursa olacak.

21 Ocak Cumartesi günü Kastamonu'yu ziyaret eden İmamoğlu, 27 Ocak Cuma günü Bursa'da ziyaretlerde bulunacak.

CHP Bursa İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu Anadolu turuna çıktı. Süreç içerisinde 15’ten fazla ili ziyaret edecek olan İmamoğlu'nun 27 Ocak 2023 Cuma günkü durağı Bursa olacak" denildi.

İmamoğlu'nun Bursa programı sabah saat 10'da Umurbey Celal Bayar Anıt Mezarını ziyaret ile başlayacak. Bu ziyaretin ardından 10.30'da Gemlik Belediyesi'ne geçecek olan İmamoğlu, 11.30'da Bursa esnafıyla bir araya gelecek.


13.20'de Bursa Ulu Cami'de Cuma namazı kılmayı planlayan İmamoğlu, 14'te Bursa Kapalı Çarşı esnafını ziyaret edecek. 15.30'da Nilüfer Belediyesi'ne gitmesi beklenen İmamoğlu, 16.30'da da Mudanya Belediyesi'ni ziyaret ederek halkla bir araya gelecek. İmamoğlu'nun Bursa programı 18'deki taziye ziyaretiyle son bulacak.