Düzce’de 25 yaşındaki Mahide Güneş Ünal'ı tabancayla vurarak öldüren 30 yaşındaki Kemal Anıl Şenol, başına dayadığı aynı silahı ateşleyerek intihar etti. Mahide Güneş Ünal’ın, olaydan kısa bir süre önce 112 Acil'i arayarak yardım istediği, polis ekiplerinin olay yerine gittiği sırada cinayetin meydana geldiği öğrenildi.

KIZ ARKADAŞINI VURUP İNTİHAR ETTİ

Çamlıevler Mahallesi’nde bulunan bir apartmanda akşam saatlerinde meydana gelen olayda Şenol, iddiaya göre kendisinin kaldığı evde Mahide Güneş Ünal’ı tabancayla vurarak öldürdü. Kemal Anıl Şenol, daha sonra tabancayı başına dayayıp ateşledi.

ŞAHIS KALDIRILDIĞI HASTANEDE ÖLDÜ

Silah sesini duyanların haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekipleri, ağır yaralanan Kemal Anıl Şenol’u Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne kaldırdı. Kemal Anıl Şenol yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

ÜNAL, OLAYDAN KISA SÜRE ÖNCE 112’Yİ ARAMIŞ

İddiaya göre, Mahide Güneş Ünal’ın olaydan kısa bir süre önce 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak bir evde kapalı tutulduğunu ve kurtarılmasını istedi. İhbar üzerine olay yerine polislerin hareket ettiği ancak bu sırada Mahide Güneş Ünal’ın öldürüldüğü öğrenildi.