73 yaşındaki İngiliz müzisyen ve şarkıcı Ozzy Osbourne, İngiltere’deki Birmingham 2022 Commonwealth Games’te sahne aldı ve haziran ayında geçirdiği prosedürden bu yana ilk kez sahneye çıktı.


YouTube’da yayınlanan bir videoda, Osbourne’un, Black Sabbath grubunun en iyi hitlerinden biri olan “Paranoid”i seslendirerek Alexander Stadyum’da kalabalığı eğlendirmek için yüksek bir ruh halinde olduğu görünüyordu.


Konser, müzisyenin eşi Sharon Osbourne’un The Talk UK’de “hayatının geri kalanını belirleyecek” “çok büyük bir operasyon” geçirdiğini açıklamasından neredeyse iki ay sonra gerçekleşti.

Ünlü isim, Parkinson hastalığına sahip ve 2003 yılında kötü bir kaza yaşadı. Dörtlü bir bisiklet kazasının ardından omurgasına yerleştirilmiş metal çubuklar yerinden çıktı.

Ünlü ismin bu nedenle bir operasyon daha geçirdiği belirtildi. Ameliyatın ardından Osbourne, hayranlarına iyi dilekleri için teşekkür etti ve “hastaneden eve rahat bir şekilde geçip iyileştiğini” söyledi.

Osbourne, “Tüm hayranlarımdan kesinlikle sevgi ve desteği hissediyorum ve herkese, iyileşmem sırasındaki düşünceleri, duaları ve iyi dilekleri için çok teşekkür ediyorum” diye ekledi.