Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Mucize Doktor dizisinde bir ayrılık daha yaşandı. Perşembe akşamlarına damgasını vuran Mucize Doktor dizisi geçtiğimiz günlerde Reha Özcan ile yollarını ayırmıştı. Edinilen bilgiye göre Mucize Doktor dizisinde Demir karakterine hayat veren oyuncu Fırat Altunmeşe kadrodan ayrıldı.

Perşembe akşamlarının başarılı yapımlarından Mucize Doktor bir oyuncusu ile daha yollarını ayırdı. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal'ın paylaştığı Mucize Doktor dizisinin geçtiğimiz haftalardaki bölümlerinde Adil Hoca karakterine hayat veren Reha Özcan diziden ayrılmıştı.

MUCİZE DOKTOR'DA BİR AYRILIK DAHA!

Tv100'de yer alan habere göre; Fox Tv'de perşembe günleri yayınlanan ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesini anlatan Mucize Doktor dizisinde Demir karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe diziye veda etti.

Yağız Alp Akaydın'ın yönettiği dizideki rolü biten Altunmeşe'nin kovid vakalarının artmasıyla beraber panik atak yaşamaya başladığı ve yapım şirketiyle anlaşarak bir süre çalışmaya ara vermek istediği öğrenildi.