İtalyan sevgilisi DJ Guido Senia ile evde karantinada olan Şeyma Subaşı, yeni sosyal medya platformu TikTok için altında sadece iç çamaşırının olduğu kıyafetiyle video çekip paylaştı. Paylaşımı kısa sürede gündem olan Subaşı, videosunu silmekle yetinmeyip hesabını komple kapattı.
Şeyma Subaşı, bir süredir aşk yaşadığı DJ Guido Senia ile evde karantina altında tutuluyor. Vaktinin büyük bir kısmını sosyal medyada geçiren Subaşı, TikTok uygulamasına da katıldı. Dans video çeken Subaşı,  iç çamaşırlı bir kıyafet tercihi yaptığı için tepkilerin odağı haline geldi.

İÇ ÇAMAŞIRIYLA DANS VİDEOSU ÇEKTİ

TikTok’ta bir hesap açan Subaşı, ‘Biliyorum biliyorum, Şeyma Subaşı Tiktok’u kaldırılamaz. Zamanım da olmayacak zaten inşallah. Sadece evde Şeyma halleri işte’ diyerek iç çamaşırıyla video çekerek hem TikTok’da hem de Instagram hesabında paylaştı. Her zaman cesur paylaşımlarıyla adından söz ettiren Subaşı’nın altında sadece iç çamaşırı olduğunu gören takipçileri ise tepki gösterdi. Gelen tepkiler sonrası  Şeyma, hem videosunu kaldırdı hem de TikTok hesabını kapattı.