Geçtiğimiz Ekim ayında vefat eden babası Fikret Erkoç'un mezarı başında söyledikleriyle gündem olan Bülent Ersoy, gazetecilerin kendisine yönelttiği 'Mezar yeriniz hazır mı?' sorusuna yanıt verdi: "Sayın İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan istirham ettim. Evet mezar yerim belli"

Türk sanat müziğinin Diva'sı Bülent Ersoy önceki gün Ankara'da bir güzellik merkezinin açılışına katıldı. Dualarla açılış kurdelesini kesen Diva, daha sonra makası yere fırlattı. Lükse düşkünlüğüyle bilinen Bülent Ersoy açılışa milyonluk pırlanta katılarıyla ve Katar'dan getirttiği 1 milyonluk çantasıyla katıldı. Açılışta ışıl ışıl parlayan Diva'nın keyifli halleri dikkat çekti.

DİVA'DAN YAŞ FARKI AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz Nisan ayında evlenen Seda Sayan (59) ile Çağlar Ökten (35) arasındaki yaş farkıyla ilgili yorumda bulunan Diva şöyle konuştu: ''Pek hoş karşılamayanlar olur. Çoğunluktadır hatta. Ben hiç umursamam. İmam bildiğini okur... Şimdi biraz daha uzatmayı düşünüyorum dermişim. Birinin beğendiğini öteki beğenmeyebilir. Son derece de saygılıyımdır bu konuda. Bana hep 'genç koca buluyorsun' derlerdi. Eee ne oldu şimdi herkes gençlerle... Hepsininki benimkilerden genç. Acaba kötü bir örnek mi oldum bunların hepsinin huyu bozuldu.''

tv100'de yer alan habere göre; Yaptığı mezar yorumuyla sosyal medyayı sallayan Diva, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan yardım istediğini söyledi. Bülent Ersoy, kendisine yöneltilen ''Mezar yeriniz belli mi? Önceden planladınız mı?'' sorusuna ise şu yanıtı verdi: ''Sayın İçişleri Bakanımızdan istirham ettim. Evet mezar yerim belli.''

Bülent Ersoy, babası Fikret Erkoç'un mezar yerinin kazıldığı sırada yanında bulunan kişilerle ''Dar değil mi? Eee ben ne olacağım? Ben standarta sığmam ki.'' şeklinde sorduğu soru gündem olmuştu.