39 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü sunucu Nur Tuğba Namlı'nın üçüncü bebeğine hamile olduğu, sunucu arkadaşı Hakan Ural tarafından duyurulmuştu. Namlı'dan kötü haberi geldi. 

Kanal D'de yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Nur Tuğba Namlı üçüncü bebeğine hamile. Partneri Hakan Ural Nur Namlı'nın bebek haberini "Nur Tuğba hamile. Ailemize biri daha katılacak. Cinsiyeti ise erkek" sözleriyle duyurmuştu.

Nur Tuğba Namlı, gündüz kuşağında yayınlanan Neler Oluyor Hayatta programında Hakan Ural ile birlikte ekranlarda yer alıyor. Hakan Ural'ın partneri Nur Tuğba Namlı'nın sevindiren hamilelik haberini vermesinin ardından ünlü sunucudan kötü bir haber geldi.

Güzel sunucu, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla sevenlerini endişelendirdi. 

Üçüncü bebeğine hamile olan ünlü sunucu Covid-19 testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Nur Tuğba Namlı sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Herkese merhaba, bu fotoğrafı bugünkü yayından... Bilerek seçtim çünkü iyi olduğumu sizinle paylaşmak istedim. Bugün belimin ağrısı nedeniyle tedbiren yaptırmış olduğum Covid 19 testim pozitif çıktı.

Çok hafif semptomlarla geçiriyorum, sağlık durumum gayet iyi merak etmeyin. Hamilelikle birlikte bağışıklık sistemim olduğundan daha çabuk etkilendi sanırım. Hem ben hem bebeğim gayet iyiyiz. En kısa zamanda beraberiz. İyi dilekleriniz için şimdiden teşekkürler.

Nur Tuğba Namlı'nın yapış olduğu Covid pozitif paylaşımının ardından, program partneri Hakan Ural da sosyal medya hesabı üzerinden Namlı'ya geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ural, yapmış olduğu paylaşımda "Sevgili mesai arkadaşım maalesef covid pozitif acil şifalar diliyorum. Kısa sürede negatif olup aramıza dönecek" ifadelerine yer verdi.