Yazar Dilvin Gerçek Arıcı’nın kaleme aldığı ve kadın-çocuklara yönelik eril şiddetini konu alan Prens Çıplak okuyucusuyla buluşuyor. 

Yediveren Yayınları imzası taşıyan kitap yazarın ilk romanı olurken, ilk eseriyle birlikte kadına karşı şiddet ve kadın cinayetlerine karşı gösterdiği isyanı, tepkiyi yürekleri ısıtacak bir aşk hikayesi ile harmanlayarak okuyucuya sunuyor.

Kitabın konusu şöyle:

"Çocuk yaşta anne ve babasını kaybeden Farilya (Gün Doğumu) hayatını eril şiddete maruz kalmış çocuk ve kadınlara adamıştır. Kuzguncuk-Beşiktaş arasında geçen hayatı katıldığı bir yemek sonrası tamamen değişecektir. Aşk, Farilya’nın kalbini ve gözlerini kör etmiştir ve aşkı, tutkuyu, nefreti uçlarda yaşamaya başlamıştır artık.

Hayatının alt üst olacağı olaylar silsilesi tüm çıplaklığıyla akarken gördüğü, şüphelendiği, yaşadığı ne varsa gizleyecek, saklamaya çalışacaktır. Aşkının şiddeti ile hayal dünyasında yarattığı dostu Ruhi ile her şeyi paylaşacak, iyilerin içindeki kötüleri, beyazları ve siyahları fark etmeye başlayacak belki de çok geç kalacaktır."