Ece Erken, korkunç bir cinayete kurban giden eşi Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun öldürülmesine ilişkin davanın ilk duruşmasına katılmıştı.

Dün görülen davada sanık Kadir Yasak'ın savunma yaptığı sırada baygınlık geçiren Erken, duruşma salonundaki sandalyeye başını çarpmıştı.

Vefat eden eşinin yasını tutan Ece Erken hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı.


Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, ünlü sunucu kalbini yeni aşka açtı. Erken'in, Ankaralı iş insanı Hayrettin Coşkun'un gösterdiği ilgiye kayıtsız kalamadığı öğrenildi.

İddiaya göre; bu yeni aşk, Ece Erken'in zorlu sürecinde yanından ayrılmayan yakın dostu Sezer Çakır ile Coşkun yüzünden araları açıldı.

"KAFAMDA VE RUHUMDA SADECE EŞİMİN DAVASI VAR" 

Aşk iddiasını kesin bir dille yalanlayan Erken, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı...

"Daha dün eşimin davasının ilk günüydü. Katillerle aynı ortamda bulundum, dinlediklerime ne ruhum ne kalbim ne de aklım dayanabildi. Yere yığıldım...

Bugün sabah kalkıyorum, aile dostum dediğim, eşiyle ve çocuklarıyla yakinen görüştüğüm abim dediğim Hayrettin abimle haberim yazılıyor...

Hem abimle yazıyor hem de en yakın arkadaşımla takipleşmeme sebebimin bu olduğunu yazıyor...

Kafamda, ruhumda, beynimde sadece eşimin davası varken bana bu açıklamayı yapan, yazan, yazdıran kim varsa önce Allah'a sonra yargıya havale ediyorum. Bitmediniz be."