Fenomenler hakkında başlatılan operasyon kapsamında mal varlığına el konulan Eylül Öztürk, zorlu süreci anlatırken hüngür hüngür ağladı.

Engin ve Dilan Polat'ın haklarında başlatılan soruşturma sonrası tutuklanmasının ardından pek çok fenomen hakkında da soruşturma başlatıldı. Bu süreçte mal varlığına el konulan Eylül Öztürk, son dönemde yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu. 

AMERİKA'DA 10 EVİ NASIL ALDI?

Amerika'da 10 evi bulunan Eylül Öztürk, evleri nasıl aldığını şöyle anlatmıştı:

"Evlerin her biri 125 bin dolar. 125 bin dolara Türkiye'de bir araba alırsın anca. Hepsini satsam bir tane büyük ev anca alabiliyorum. Millet 10 tane malikanem var zannediyor. Yıllarca yemedim, içmedim biriktirdim ben tutumlu bir kadınım. Keşke hepsini biriktirip 1 tane büyük ev alsaydım. O zaman bu kadar konuşulmazdı. 10 tane deyince millet bir şey var zannediyor. Amerika'da 100 bin dolara ev alabiliyorsun. İstanbul'da mümkün değil. Anlamıyorlar bunu maalesef."

HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLADI

Merkezlerinde çalışan işçileri çıkardıklarını ve tüm marka işbirliklerinin iptal edildiğini anlatan Eylül Öztürk, Türkiye'deki evini de kapattığını söyledi. Fenomen, bu süreci anlatırken hüngür hüngür ağladı. Öztürk'ün gözyaşlarına boğulduğu anlar sosyal medyada gündem olurken, hayatının belgeselini de çekeceğini söyleyen Öztürk, pek çok kişi tarafından tiye alındı.