Show TV’nin yapımını Gold Film’in üstlendiği, cuma akşamlarına damga vuran dizisi Kızılcık Şerbeti’nin 43. bölüm fragmanı geldi. Pembe, Apo'yla Alev'in ilişkisini öğreniyor, Ömer hayatını kaybediyor. İşte Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı…

Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti, son bölümüyle heyecanı dorukta tuttu. 

Gerçekçi hikayesi ve sürükleyici senaryosuyla dikkat çeken dizide Ceren Karakoç, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Müjde Uzman, Sibel Taşçıoğlu gibi deneyimli ve başarılı isimler yer alıyor. 

Dizinin son bömümünde bütün sırlar açığa çıkarak Abdullah ve Alev aşkı aileyi dağıtıyor. 

ÖMER HAYATINI KAYBEDİYOR


Alev ve Abdullah aşkı ifşa olurken, Pembe sinir krizleri geçirecek ve durumdan Doğa'yı suçluyor.

Uzun süredir hastalığıyla mücadele eden Ömer, durumunun kötüleşmesiyle hastaneye kaldırılıyor. 

KIZILCIK ŞERBETİ’NİN 42. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?


Son gelişmeleri konuşmak üzere buluşan Abdullah ve Alev birlikte güzel bir gün geçireceklerdir. Abdullah’tan çok etkilendiğini iyice fark eden Alev, çözümü Rüzgar ile yapacağı nikahı hızlandırmada bulacaktır. Parasını borsada kaybeden Kayhan’a yardım elini yine Leman uzatacak, Ömer’den yardım isteyerek Kayhan’ın şirkette çalışmasını sağlayacaktır. Nilay’ın bebeğinin göbek bağı düştüğünde onu gömmek için Nilay yine kendince çözümler bulacaktır. Fatih, Doğa’ya karşı aşırı ilgilidir, karısını tekrar kazanmak için her yolu deniyordur. Kıvılcım ve Ertuğrul arkadaşlığı iyice ilerlemiş, ailece daha sık görüşmeye başlamışlardır. Alev’in nikahına bir gün kala Abdullah’ın aldığı karar, her iki aileyi de geri dönülmez bir yola sokacaktır.