Ünlü şarkıcı Hadise, bayramda Kıbrıs'ta sahne aldı. Beyaz mini bir mayo giyen şarkıcı, sahnenin önüne gelerek görüntü almaya çalışan kameramana ayar verdi.

Ünlü şarkıcı Hadise iş insanı Mehmet Dinçerler ile geçtiğimiz sene Çırağan Sarayı'nda aile arasında gerçekleşen bir törenle evlenmiş ancak ikili, 5 ay sonra boşanmıştı.

Boşanmanın ardından adı pek çok isimle aşk iddialarına karışan Hadise son olarak kendisinden 10 yaş küçük bir iş insanı ile görüntülenmişti.

Geçtiğimiz haftalarda hakkında çıkan aşk iddialarını yalanlayan Hadise "Kafanıza göre haber yapıyorsunuz, ben arkadaşımla yemek yiyebilirim sohbet edebilirim bu kadar" diyerek tepki göstermişti.

38 yaşındaki ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz, bayramda Kıbrıs'ta sahne aldı.

"BU FRİKİK DEĞİL, MAYO"

Hadise, basın mensupları sahnenin karşısından görüntü alırken bir kameramanın alttan görüntü aldığını görünce, "Herkes saygı duyarak karşıdan çekti, siz geldiniz aşağıdan çekiyorsunuz. Montajınızı göreceğiz. Genelde 'frikik verdi' diyorlar. Bu frikik değil bir mayo. Bu işe ilk başladığımda bu konulara susardım, 38 yaşındayım tabi ki de susmayacağım! Bu benim sahnem. 2024'te artık 'Frikik verdi', 'Yok orası gözüktü', 'Yok selüliti gözüktü'! Bunlar var mı hala ya? Var mı? Şov var, ses var, daha ne olsun? Evet birkaç selülit de var, bana ne!" dedi. Hadise'nin sözleri hayranlarından alkış aldı.