Ünlü manken Deniz Akkaya, sosyal medya hesabından kızı tarafından yaşatılan korkunç anları "Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz?" diyerek paylaştı.

Deniz Akkaya'nın önceki akşam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım herkesi şoke etti. 

Ünlü model, kızının 1,5 saat boyunca kendisini balkona kilitlediğini ve 112 aracılığıyla kurtarıldığını açıkladı.  

Akkaya, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: 

"1997 senesinde başlayan kariyerin ve çok mutlu bir hayatın akabinde son derece yanlış bir baba seçimi ile hamile kaldım ve hayatım resmen kabusa döndü. Bir ruh hastası ile verdiğim velayet savaşı bir ömür sürdü. Az önce 16 senedir resmen tek başıma baktığım kızımın benden ısrarla sakladığı telefonunu ele geçirdim. benden habersiz yurtdışı planları ve fazlasını bulmam neticesinde telefona el koydum.

"FİZİKEN SALDIRIYA UĞRADIM" 

Fiziken bana saldırması yetmediği gibi beni 1.5 saat balkona kitledi.komşuların ve güvenliğin ricaları karşılıksız kalınca 3 kez 112 yi aramam neticesinde kurtarıldım. Polislere de karşı çıkan sonrasında bir de hızını alamayıp bana itibar suikasti yapan bu ruh haline, ergenliğin arkasına saklanmasına izin vermeyeceğim. Biz nerede hata yaptık biliyor musunuz? Kontrolsüzce severek. Anne olmak bu değil ve olmamalı. Allah tüm annelere sabır versin."  

KIZINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Deniz Akkaya'nın kızından şikayetçi olduğu ve karakolda ifade verdiği öğrenildi.