Kavak Yelleri, Şen Yuva, Dedemin Fişi, Cici Babam gibi projelerde yer alan ve uzun süredir Güldür Güldür Show'daki performansıyla adından söz ettiren Rüştü Onur Atilla Instagram hesabından yaptığı açıklama ile eşi Sinem Ayyıldız ile olan evliliklerini anlaşmalı olarak sonlandırdıklarını söyledi.

ANLAŞMALI BOŞANMA İLE SONLANDI

Oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "2014'te hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı boşanma usulü ile sonlanmıştır. Mesleğim sebebiyle kamuoyunu ve basını bilgilendirmem gerektiği için bu paylaşımı yapıyorum.

 Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgi ile büyümeleri tek dileğim... Kendim, Sinem ve çocuklarımızın bundan sonraki yaşamlarımızı huzurla, keyifle yaşayabilmemiz adına göstereceğiniz hassasiyet ve anlayış için şimdiden herkese teşekkür ediyorum. "

Çift 2014 yılında dünya evine girmişti.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rüştü Onur Atilla (@rustuonuratilla)'in paylaştığı bir gönderi

 

Atilla, 1 yıl önce mide küçültme ameliyatı olarak 45 kilo verdiği haberleri ile adından söz ettirmişti.

RÜŞTÜ ONUR ATİLLA KİMDİR?

Onur Atilla, 18 Mayıs 1986 yılında İstanbul'da doğdu. Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu. Anadolu Üniversitesi ile birlikte PERA Güzel Sanatlar Akademisi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesinde okuduğu yıllarda tiyatro ile tanıştı. 2001 yılından beri çeşitli tiyatrolarda görev aldı. Birçok dizi ve sinema yapımında rol aldı. Çeşitli sahnelerde eğitmenlik yapmaktadır. Show TV'de yayınlanmakta olan Güldür Güldür Show adlı eğlence programında rol almaktadır. Oyuncunun Kemal ve Uygar isminde iki oğlu vardır.