Türk müziğinin güçlü sesi, ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de sahneye çıktı. Yoğun ilginin yaşandığı gecede Ebru Yaşar sahne performansı ve zarafetiyle tam not aldı. Başarılı sanatçı sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"KAYDINI KIRIK DİZİM İLE EVDE ALDIM!"

 “Yine Çalıyor” şarkısı ile beğeni toplayan Ebru Yaşar, şarkıya klip çektiklerini ve yakında yayınlanacağını söylerken, “Klibi çektim. 4 şarkılık bir maxi singe çıkardım. ‘Kafamın İçi’ çıktı. Akabinde ikinci şarkımız ‘Yine Çalıyor’. 3 sene önce kaydını aldığım şarkı. Dizim kırıktı, evdeydim. Bir yıl boyunca neredeyse çalışmadım ama besteci arkadaşlarım sağ olsunlar şarkılarını gönderdiler. Aranjeleri böyle evde, kaydını da kırık dizimle evde aldığım bir şarkıdır. Çok da sevdiğim ve etkilendiğim bir şarkı. Çok severek de bir klip çektim. İnşallah bir iki güne yayına giriyor.” dedi.

“ATEŞE DÜŞTÜM PİŞMANLIĞI”

 Birçok hit şarkıya imza atan Ebru Yaşar, bunun sırrının sorulması üzerine kaçırdığı şarkılardan yaşadığı pişmanlıkları dile getirdi. Mert Demir’in seslendirdiği “Ateşe Düştüm” şarkısının ilk kendisini geldiğini belirten Ebru Yaşar, büyük bir pişmanlık yaşadığını anlattı: “Şarkıyı Mert Demir ilk bana gönderdi. Ona çok yakıştı. Şimdi bana teşekkür ediyordur ‘ İyi ki o söylemedi de ben söyledim’ diye. Onun kısmetiymiş. Repertuvarıma şarkıyı henüz almadım ama alabilirim.” dedi.

“TRABZON’A ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM”

Kültür Yolu Festivali kapsamında Trabzon’da 100 binden fazla kişiye konser veren Ebru Yaşar, oradaki atmosferden çok mutlu olduğunu söyledi. Festival kapsamında diyar diyar gezeceğini ifade eden Yaşar, “Trabzon’u çok seviyorum. Şahaneydi. Çok kıymetli bir iş yapıyorlar. Türkiye’nin her yerini geziyorlar. Ben orada olmaktan çok mutluydum. Diyar diyar daha gezeceğim. Trabzon’a çok teşekkür ediyorum beni ihya ettiler.” şeklinde konuştu.

"O GÖRÜNTÜLERE BAYILDIM"

Denizli’de bir kadının “Kehribar” şarkısıyla dans ettiği görüntüler sosyal medyada gündem olmuştu. O görüntülerin hatırlatıldığı Ebru Yaşar, “Çok güzel yaa. Aerobik yapıyor. Şpagat (İki bacağı açma) açıyor. Ben o şpagatı ‘Yeşillenirim’ klibinde açmıştım. Onu yapabilmek için 4-5 ay egzersiz dersleri çalışmıştım. Bayıldım, şahaneydi. Sokak şarkıcıları söylüyor orada. Biz zaten onlar söylesinler diye yapıyoruz şarkılarımızı” dedi.