Mert Ramazan Demir ile birlikte başrollerini paylaştığı 'Yalı Çapkını' dizisinde canlandırdığı Seyran karakteriyle adından sıkça söz ettiren Afra Saraçoğlu, hayranlarını başarılı oyunculuğuyla mest ediyor. 

MERT RAMAZAN DEMİR İLE DOLU DİZGİN AŞK YAŞIYOR

Saraçoğlu, dizideki rol arkadaşı Mert Ramazan Demir ile yaşadığı aşkla da gündemden düşmüyor. 26 yaşındaki Afra Saraçoğlu hem özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da çok konuşuluyor.

ŞİKAYETÇİ OLDUKLARINI DUYURDU

Son olarak Saraçoğlu, hakkında yapılan olumsuz yorumların ardından harekete geçti. Oyuncunun bağlı olduğu şirketten yapılan açıklamada hakaret içerikli yorumlar yapan kişilerin tespit edildiklerini ve şikayetçi olduklarını duyurdu.

OLUMSUZ YORUMLARIN HEDEFİ OLDU

Yer aldığı dizi ve reklam projelerinin yanı sıra partneri Mert Ramazan Demir ile yaşadığı aşkla gündeme gelen oyuncu, bu süreçte olumsuz yorumların da hedefi oldu.

CUMHURİYET SAVCILIĞI'NA MÜRACAATLAR YAPILDI

 Saraçoğlu'nun ajansından yapılan açıklamada "Afra Saraçoğlu ile alakalı son dönemde giderek artan kin ve nefret söylemleri, nitelikli hakaretler ve iftiralar yakından takip edilmektedir. Tespit edilen hesaplar ile alakalı Cumhuriyet Savcılığı'na gerekli müracaatlar yapılmış olup, bu organize kötülük ile alakalı süreçler tarafımızdan titizlikle takip edilecektir" ifadelerine yer verildi. Afra Saraçoğlu ise konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.