Popçu Aleyna Tilki, önceki gün kardeşi Ayça ile birlikte Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Tilki, adının aşk dedikodularına karıştığı iş insanı Haldun Demirhisar (51) hakkında ilk kez konuştu. Yaş farkını önemsemediğini söyleyen popçu, "Yaş benim için bir şehir efsanesi" dedi. Tilki kardeşlerin röportaj sonrası Nişantaşı'nın göbeğinde tacize uğraması ise 'pes artık' dedirtti. İşte detaylar...

Snob Magazin'in haberine göre; Yılbaşında konser vermediğini sosyal medya platformları üzerinden canlı yayın yaparak sevenleriyle bir araya geldiğini ifade eden Tilki, Üsküdar'da yer alan evine gizlice girmeye çalışan saplantılı hayranıyla ilgili olarak, ''Hayran demek doğru olmaz aslında ona ailemi çok korkuttu. Birde serbest bırakılması üzdü bizi'' dedi. 

"HALDUN'LA 6 YILDIR ARKADAŞIZ"

51 yaşındaki iş insanı Haldun Demirhisar ile görüntülenmesi sonrası aşk dedikoduları çıkan Aleyna Tilki, konunun tekrar hatırlatılması üzerine, ''Haldun benim 6 yıldır arkadaşım. Sürekli fotoğraflarımızı paylaşıyoruz zaten. Türkiye'de sanat vizyonu en geniş olan insanlardan biri. Onunla beraber güzel bir proje yapacağız.'' dedi.

"YAŞ BENİM İÇİN ŞEHİR EFSANESİ"

'Arkadaşlığınıza yaş farkı engel olmuyor mu?' sorusuna ise, ''Yaş ne ki? Biliyorsunuz içerisine giremediğim mekanlarda benim şarkım çalıyordu 16 yaşındayken. Yaş benim için bir şehir efsanesi.'' diyerek şaşırttı.

"HAYATIMDA KİMSE YOK"

'İlişki de yaş farkı sizin için önemli mi?' sorusuna da içtenlikle cevap veren Tilki, ''Tabii ki de kendi yaşıma yakın olan insanlarla ilişki kurmak isterim. Ama büyük de konuşmamak lazım. Şuan öyle bir şey yok mümkün de değil. Hayatımda kimse yok'' dedi.

"JUSTİN BANA YÜRÜDÜ"

Verdiği bir röportajda 'Justin Bieber bana yürüdü' açıklamaları hatırlatılan genç şarkıcı, ''Valla yürüdü, yemin ederim'' diyerek gülümsedi.

SOKAK ORTASINDA TACİZE UĞRADILAR

Röportaj sonrası kardeşiyle birlikte yürüyüşüne devam eden Aleyna Tilki, yanına yaklaşan bir erkeğin sohbet ısrarı sonrası gerildi.

Evine girmeye çalışan hayran tacizi nedeniyle korkulu günler geçiren Tilki, çok geçmeden yine hayran tacizine maruz kalmış oldu. 

İŞTE O KARELER...