CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama'nın sunumu ile Arnavutluk'taki TİKA Koordinasyon Ofisi'nin sunumlarına ilişkin mutabaka zaptı imzalandı.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen Türkiye-Arnavutluk Yüksek Düzeyli İş Birliği Konseyi Birinci Toplantısı'na katıldığını bildirdi. Bakan Ersoy paylaşımında, "Ülkemize resmî ziyarette bulunan Arnavutluk Başbakanı Sayın Edi Rama ve beraberindeki heyetle birlikte Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen 'Türkiye-Arnavutluk Yüksek Düzeyli İş Birliği Konseyi Birinci Toplantısı'na katıldık. Arnavutluk Turizm ve Çevre Bakanı Sayın Mirela Kumbaro ile bir geldik.

Ülkelerimiz arasındaki yakın iş birliğini her geçen gün daha da artırıyoruz. Bu yeteneği, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile konuk Cumhurbaşkanı Sayın Edi Rama'nın Arnavutluk'taki refakatinde TİKA Koordinasyon Ofisi'nin gösterilerine mutabakat zaptı imza attırmak için kullandı.