Cansu Canan Özgen'ın tv100'de sunduğu Özgür İfade programında Bizim Tv Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç ile Haber Et Genel Yayın Yönetmeni Buket Aydın arasındaki tartışma damgasını vurdu.

Buket Aydın "Görüyorsunuz değil mi yaptığı şeyi. Sana kim yazıyor o mesajları Şaban Sevinç? Seni kim böyle yönlendiriyor? Şov yapma. Haddini bil! Bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan ben bu yayını terk ediyorum ben bu kadar rezil ve seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem.. Hadsizsin. Çok terbiyesizsin Şaban Sevinç herkes senin ne yaptığını biliyor" diyerek yayını terk etti. 

Aydın yayını terk ettikten sonra Cansu Canan Özgen "Biraz erkek egemen bir iş yapıyorum ama söz konusu bu olay özelinde herkese lafım… Söz konusu olayda bir siyasetçi de olsa bir sonucu da olsa herhangi bir meslek dalındaki bir kadın da olsa hunharca belden aşağı çok rahat ve kolay bir şekilde konuya giriliyor ve  o kadın rencide edilebiliyor ve kamuoyunun önüne atılabiliyor. Sonra da kenara çekilip 'Ben yanlış anlaşıldım ben bunu kastetmedim ki kardeşim.' denilebiliyor." dedi.


SEVİNÇ: ÖZÜR DİLERİM

Bunun üzerine Şaban Sevinç de "Cansu benim sana büyük bir saygım var gerçekten sen de öyle gördüysen o zaman yanlış anlaşıldıysam özür dilerim. Bir kadına karşı saygısızlık yapmak... Kesinlikle öyle bir şey yok." dedi.